شرکت طنین در راستای اهداف و رسالت خود و همگامی با پیشرفت های عصر حاضر که به عصر دهکده جهانی مشهور گشته است اقدام به ایجاد واحد وب نموده است و امیدوار است که سرویس های این واحد مورد استفاده شرکت ها، سازمان ها ، موسسات و افراد حقیقی و حقوقی که قصد دارند برای ارتباط عمیق تر و هدفمند تر با جامعه و  مخاطبان مورد نظر خود نسبت به ایجاد پایگاه الکترونیکی اقدام نمایند قرار گیرد.
 
چرا وب سایت؟
 
شاید بتوان گفت مهمترین عاملی که عصر حاضر را به عصر دهکده جهانی تبدیل کرده. ایجاد فضای مجازی اینترنت بوده است. رشد روز افزون کاربران اینترنتی، افزایش کاربرد اینترنت در زندگی روزمره، افزایش سرعت و توانایی های فضای اینترنت باعث اهمیت بیش از پیش این پدیده شده است.
یک شهروند معاصر که به دنیای الکترونیک دسترسی دارد، انتظار دارد که خدمات مورد نظر خود را از طریق اینترنت دریافت کند. مفاهیمی نظیر تجارت الکترونیک، آموزش الکترونیک، بانکداری الکترونیک و انواع خدمات الکترونیک دیگر از همین رو به مفاهیمی کلیدی برای سازمان ها و موسسات و شرکت های موثر معاصر تبدیل شده اند.
 
چه وب سایتی برای شما مناسب است؟
 
-  برنامه نویسی حرفه ای:
در درجه اول سایت شما باید تمام نیازهای شما را برآورده کند. تهیه سایتی که بدون توجه به نیازهای شما ساخته شده باشد و شما نتوانید از آن استفاده مطلوب بکنید گاهی حتی نه تنها مفید نیست که موجب کسر اعتبار شما نیز می شود.
-  سادگی در استفاده:
سایت شما باید همچنان که از ترفندها و پیچیدگی های خاص برنامه نویسی بهره می برد برای شما و بیننده های مورد نظر شما به سادگی قابل استفاده باشد و موارد مبهم و گیج کننده نداشته باشد.
پر بیننده بودن:
سایتی که بیننده مورد نظر شما نتواند به آن دسترسی پیدا کند، هر قدر هم زیبا و درست طراحی شده باشد هزینه های شما را هدر می دهد. با استفاده از تکنیک SEO (بهینه سازی) و یا تبلیغات گوگلی شما می توانید با داشتن نتایج در موتورهای جست و جو بیننده های خود را چندین برابر(گاه تا صدها برابر) بیشتر کنید.
زیبا بودن:
گرافیک زیبا، طراحی دلنشین، موقر و با توجه به نوع فعالیت شما می تواند بیننده های شما را به پیامی که شما به انها می رسانید متقاعد کند.
 
شرکت طنین تکنولوژی با شناخت نیازهای شما و برنامه ریزی برای آن ها آمادگی دارد شما را در دنیای الکترونیک یاری کند.